www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

  • A hirdetés 303 napja lejárt

Konyhai kisegítőt

keresünk Kőbányára!

Kőbányai üzemi étterembe keresünk tapasztalattal rendelkező konyhai kisegítő munkatársakat, egy műszakos munkarendbe, kizárólag hétköznapi munkavégzéssel, azonnali kezdéssel.

Elvárások:

  • igényes, szalonképes megjelenés
  • vendégekkel történő udvarias kommunikáció szükség esetén

Feladatok:

  • konyhai előkészítő műveletek a szakácsok irányítása alapján
  • szendvicskészítés
  • ételtálalási feladatok ellátása
  • takarítás

Előny:

  • üzemi konyhán szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • étkezés biztosítása

Munkavégzés helye: 10 kerület
Érdeklődni/jelentkezni hétköznap 8:00-16:00 között a 06 20 779 94 19-es telefonszámon vagy fényképpel ellátott önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő