www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

A 23. éve Magyarországon jelenlevő Sodexo Magyarország Kft. a szolgáltatási szektor meghatározó szereplője, piacvezető az intézményi étkeztetésben és dinamikus fejlődéssel bír az épületüzemeltetés területén.

Multinacionális nagyvállalati partnerének újonnan nyíló munkahelyi kávézójába

konyhai kisegítő

munkatársat keres.

Feladatok:

  • konyhai feladatok ellátása
  • nyersanyagok előkészítése
  • mosogatás
  • takarítás

Elvárások:

  • megbízhatóság, precizitás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • minimum 8. általános végzettség
  • büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés
  • cafetéria
  • egy műszakos öt napos munkarend (hétfő-péntek)
  • kiszámítható bérezés

Jelentkezni az alábbi email címen fényképes önéletrajzzal vagy a 06/1 801 0953 telefonszámon.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest