www.cvonline.hu

KONYHAI KISEGÍTŐ

  • A hirdetés 223 napja lejárt

munkatársat keresünk folyamatosan bővülő

Hotel / Étterem csapatába (M1 autópálya, Óbarki pihenő mellé), azonnali kezdési lehetőséggel

FŐBB FELADATOK:

  • A konyhai munkákban való segédkezés, előkészítő feladatok ellátása
  • Nyersanyagok és eszközök szállítása a munkaterületre, a zöldségek megtisztítása, aprítása
  • Ételek tálalása, kiosztása, tányérok, edények, ételmaradékok összegyűjtése
  • A konyha takarítása, konyhaedények elmosogatása, munkafelületek tisztítása

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszú távú munkalehetőség nívós munkakörnyezetben
  • Főállású és részmunkaidős munkaviszonyban is
  • Reális célkitűzések alapján működtetett bérezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Barátságos légkör

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • gépjárművezetői engedély és/vagy használat a munkába járáshoz
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Várjuk jelentkezését, amennyiben Ön munkájára igényes, vendégközpontú, jó kommunikációs képességgel, energikus - lelkes hozzáállással, precíz, rugalmas személyiséggel rendelkezik, és velünk együtt szeretne tenni sikerünkért és vendégeink maximális elégedettségéért!

A KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA: AZONNAL

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy fényképes, szakmai önéletrajzát a pozíció
pontos megnevezésével a lenti e-mail címre várjuk,

érdeklődni munkaidőben (H-P, 8:00-16:00 óráig) a 06-30/468-10-25 telefonszámon lehet.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő