www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

  • A hirdetés 205 napja lejárt

Huszonkét éve működő étterem és rendezvényhelyszín keres, azonnali belépéssel

konyhai kisegítőt.

Feladatok:

  • a konyha és az előkészítő helyiség, valamint a munkafelületek, falak, berendezések tisztán tartása (napi szintű takarítása)
  • zöldségek megtisztítása, aprítása
  • tányérok, edények, ételmaradékok összegyűjtése
  • szemetes edények kiürítése, kimosása, edények, tányérok elmosogatása

Elvárások:

  • megbízhatóság, önállóság
  • tiszta, pontos, alapos munkavégzés
  • orvosi alkalmasság
  • érvényes egészségügyi könyv
  • dolgozni akarás

Szakmai tapasztalat:

  • 5 év

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:
Budapest; XIII. kerület

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő