www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő Rácalmásra

  • Frissítve 61 napja

Rácalmási gyári éttermébe azonnali kezdéssel konyhai kisegítő munkatársakat keresünk.

  • Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 munkanap
  • Munkavégzés: 2 vagy 3 műszakban, folyamatos munkarendben
  • Munkavégzés helye: Rácalmás (gyár területén üzemelő) étterem
Feladatok:
  • munka felvétele, műszakkezdés
  • A munkafelületek, falak, gépek, berendezések lemosása, a szemetesedényekiürítése és kimosása, a nyersanyagok és eszközök behordása a munkaterületre.
  • mosogatás, takarítás
  • egyéb konyhai feladatok
  • saját műszak munkafolyamatának lezárása
  • műszak átadás
Elvárások:
  • általános iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány (a két műszakos munkarendben dolgozóknak)
Juttatások:
  • támogató, barátságos, vezető
  • összetartó csapat
  • biztonságos, modern munkakörülmények
  • jól felszerelt konyha
  • bejelentett munkahely
  • kiszámítható munkarend
  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • korrekt bérezés
  • Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre Konyhai kisegítők - Rácalmás tárggyal.
Munkavégzés helye Magyarország,Fejér megye,Rácalmás
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Fejér