www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő - mosogató

  • A hirdetés 1086 napja lejárt

  • férfiak/hölgyek részére korl
  • alapszintű angol nyelvtudás szükséges
  • órabér: 6.31 - 6.70 GBP / óra
  • Felvétel: Folyamatos

Angol nyelvoktatás: A kiérkezők számára igény szerint 1 hónapos ingyenes, intenzív angol nyelvi képzést tudunk biztosítunk. (Az ügyintézőnek ezt jelezni kell)

Ügyintézés:
Minden hozzánk érkező munkavállaló garanciában részesül, valamint a Londonservices Ltd. előzetesen nem kér pénzt a munkaközvetítésért!

  • Szerződéskötés
  • Szállásfoglalás
  • Munkábaállítás
  • Bankkártya nyitás
  • NI number időpont kérés
  • Reptéri transzfer
  • Angol SIM kartya biztositasa (feltöltés nélkül)

Jelentkezés módja: fényképes magyar v. angol nyelvű szakmai önéletrajzzal, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével.

Érdeklődés: Telefonon illetve e-mailben

Telefon: Hétfőtől-Péntekig 9:30-17:00-ig (magyar idő szerint)

Fontos:
** Szolgáltatásunk Csak Szállással Együtt Elérhető! **

  • A szállás: cégünk által biztosított, azonban a lakbér fizetése a bérlő kötelezettsége.
  • Kiutazás: Önköltséges
  • Kölcsönt, valamint az utólagos fizetést nem tudjuk biztosítani
  • A piacon a mi cégünknek vannak az egyik leghatékonyabb és legkedvezőbb szolgáltatásai
  • Részletes tájékoztatóért és jelentkezésért küldjön egy fényképes, bemutatkozó önéletrajzot.

Elvárások
Idegen nyelv: min. kezdő angol nyelvtudás

Az ideális jelentkező:

  • kemény munkabírású
  • elszánt
  • türelmes
  • munkájára igényes és precíz
  • megbízható
  • talpraesettség
Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Külföldi munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves