www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő (Kecskemét)

  • Company_icon PQS International Hungary Kft.
  • Location_icon Kecskemét, Bács-Kiskun
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Konyhai kisegítőket keresünk Kecskemétre!

Kecskeméti üzemi étterembe keresünk tapasztalattal rendelkező konyhai kisegítő munkatársakat, három műszakos munkarendbe, azonnali kezdési lehetőséggel.

Elvárások:

  • igényes, szalonképes megjelenés
  • vendégekkel történő udvarias kommunikáció szükség esetén

Feladatok:

  • konyhai előkészítő műveletek a szakácsok irányítása alapján
  • fekete és fehér mosogatás
  • takarítás

Előny:

  • üzemi konyhán szerzett

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • étkezés biztosítása

Munkavégzés helye: Kecskemét, Ipari park

Érdeklődni/jelentkezni a 06 20 262 50 95 telefonszámon vagy fényképpel ellátott önéletrajzzal a megadott e-mail címen vagy a Jelentkezés gombra kattintav lehet.

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Konyhai kisegítő, konyhalány
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű