www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő, kasszás - diákmunka

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 978268

Amennyiben aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgató vagy, elmúltál 18 éves, elegendő szabadidővel rendelkezel és dolgozni szeretnél, akkor jelentkezz munkakörbe.
Feladatok:

  • vendégek fogadása, kiszolgálása
  • pénztárgép kezelése
  • alapanyagok előkészítése
  • konyhai kisegítő feladatok ellátása
  • munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • folyamatban lévő tanulmányok, nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • érvényes tüdőszűrő eredmény a munkába lépésig
  • ápolt, igényes megjelenés
  • pörgős, ügyes, önálló munkavégzés
  • heti 3 nap vállalása (hétfőtől vasárnapig)

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • modern, igényesen kialakított munkakörnyezet
  • szabadidőtől függően 4-6-8 órás munkaidő vállalása

Előnyök:
  • azonnali munkakezdés vállalása

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küldd el önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Nyíregyháza