www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő - INTS/NYK/056

  • A hirdetés 62 napja lejárt

Miskolci partnerünk részére keresünk, tapasztalattal rendelkező, munkájára igényes kollegát

Konyhai kisegítő

pozícióba

Ref: INTS/NYK/056

Feladatok:

  • Nyersanyagok előkészítése (panírozás, szendvicskészítés, zöldségpucolás)
  • Szakácsok munkájának támogatása
  • Csomagolás, tálalás
  • Munkakörnyezet tisztántartása (mosogatás, takarítás)

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Általános iskolai végzettség, (érettségi, vendéglátói végzettség előny)
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Rugalmasság

Munkavégzés helye:

Miskolc

Ajánlat

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, bejelentett munkaviszony
  • Napi egy étkezés és munkaruha biztosítása
  • Bérezés: Minimálbér + műszakpótlék

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Miskolc
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő