www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő, felszolgáló, kasszás - Diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 864129

Amennyiben nappali tagozatos hallgató vagy, elmúltál 18 éves, elegendő szabadidővel rendelkezel és dolgozni szeretnél, akkor jelentkezz nálunk! Intézményi étkeztetéssel foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársakat az alábbi területre:

Feladatok:
  • Alapanyagok előkészítése
  • Anyagmozgatás
  • Munkaterület tisztántartása
  • Éttermi kisegítő munkák elvégzése
  • Vendégek kiszolgálása
  • Kártyás pénztárgép kezelése
Elvárások:
  • Folyamatban lévő tanulmányok, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Precizitás
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern, igényesen kialakított munkakörnyezet
  • Szabadidőtől függően délelőtti, délutáni, vagy éjszakai munkavégzés lehetősége
Munkavégzés helye:
  • Nyíregyháza
Kapcsolat:
Jelentkezésedet, elérhetőségeidet is tartalmazó önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése
Kérjük, a tárgymezőben tüntesd fel: Konyhai kisegítő, felszolgáló, kasszás.