www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő, felszolgáló, kasszás - Diákmunka

  • A hirdetés 1173 napja lejárt
Intézményi étkeztetéssel foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársakat az alábbi területre:

Feladatok:
  • Alapanyagok előkészítése,
  • Konyhai eszközök, edények, tányérok, evőeszközök mosogatása,
  • Munkaterület tisztántartása,
  • Éttermi kisegítő munkák elvégzése,
  • Vendégek kiszolgálása,
  • Kártyás pénztárgép kezelése,
  • Anyagmozgatás.
Elvárások:
  • Folyamatban lévő tanulmányok, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony,
  • 3 műszakos munkarend vállalása
Munkavégzés helye:
  • Nyíregyháza
Kapcsolat:
Amennyiben nappali tagozatos hallgató vagy, elmúltál 18 éves, elegendő szabadidővel rendelkezel és dolgozni szeretnél, akkor jelentkezz nálunk! Jelentkezésedet, elérhetőségedet is tartalmazó önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése. Kérjük, tüntesd fel az e-mailben: Diákmunka