www.cvonline.hu

konyhai kisegítő és pénztáros

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1066277

Miskolci munkahelyre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel!
Feladatok:

  • ételek előkészítése (mosás, pucolás, aprítás), felügyelete ,
  • mosogatás,
  • tálalás,
  • a munkaterület tisztántartása.

Elvárások:
  • konyhai kisegítők esetében minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • megbízhatóság, önállóság,
  • pontos, alapos munkavégzés.
  • pénztárosok esetében pénztárgép kezelés ismeret, illetve szakirányú végzettség.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Előnyök:
  • Miskolci lakóhely,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen lehet. Irodánkban személyesen tájékoztatjuk a részletekről. Miskolc, Széchenyi u. 28. 1. emelet.

Kategória
Egyéb
Régió
Borsod-Abaúj-Zemplén