www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő (előkészítő, takarító, mosogató)

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 1042432

Konyhai kisegítő (előkészítő, takarító, mosogató) kollégák jelentkezését várjuk egy olyan étterembe, ami nemzetközi, mégis a miénk! Munkavégzés helye: Budapest 3. vagy 5. vagy 6. vagy 12. kerület
Feladatok:
  • Számítunk rád, ha célod: egy olyan környezetben tevékenykedni ahol rendre, tisztaságra, a magas színvonalú, szakmailag korrekt munkavégzésre van lehetőséged.

Elvárások:
  • motivált, kreatív szemlélet
  • nyitott, tanulékony személyiség
  • pozitív, támogató hozzállás

Juttatások:
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Fix havi fizetés
  • Szakmailag felkészült, támogató csapat
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Barátságos, modern munkahelyi légkör

Előnyök:
  • Örülünk neki: - ha rendelkezel érvényes egészségügyi kiskönyvvel.

Munkavégzés helye:
  • Budapest