www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő állás (Pécs)

  • A hirdetés 309 napja lejárt

Ügyfelünk, egy Pécs belvárosában újonnan nyíló, modern, mediterrán stílusú vendéglő és Club, amely
napközben egyedi megjelenésű látványkonyhájával kényezteti az olasz és magyar ételeket kedvelő
vendégeit, éjszaka pedig színvonalas szórakozási lehetőséget is biztosít az igényes hétvégi
kikapcsolódásra vágyóknak.

Ennek a vendéglátóegység fiatal csapatába keresünk olyan munkájukra igényes, tapasztalt

konyhai kisegítőket,

akik szívesen dolgoznának egy változatos, nemzetközi ételeket kínáló vendéglő
konyháján. Ha Ön is szeret élelmiszerekkel dolgozni, ismeri a konyhai folyamatokat és hosszú távú
állást keres, akkor örömmel várjuk jelentkezését, hogy minél előbb meghívhassuk egy személyes
elbeszélgetésre.

Az Ön feladatai:

  • Zöldségek és gyümölcsök tisztítása, aprítása
  • Különböző saláták elkészítése
  • Szakácsok munkájának segítése
  • Mosogatás, takarítás
  • Szigorú higiéniai előírások betartása

Elvárásaink:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Konyhai folyamatok ismerete
  • Igényes és megbízható munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség
  • Nyitottság a többműszakos munkarendre

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony leinformált munkaadónál
  • Magas színvonalú vendéglő korszerű konyhai eszközökkel
  • Folyamatosan változó ételkínálat
  • Hosszú távú munkavégzés egy lendületes, fiatalos csapatban
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű önéletrajz fényképpel (Europass)
  • Legmagasabb iskolai végzettséget igazoló bizonyítvány másolata

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és megfelel az elvárásainknak, örömmel várjuk jelentkezését a
következő e-mail címünkre.

Helyek Baranya
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő