www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő – Kecskemét

  • Az álláshirdetés frissítve 15 napja

Konyhai kisegítőt

keresünk Kecskemétre!

Kecskeméti üzemi étterembe keresünk tapasztalattal rendelkező konyhai kisegítő munkatársakat, három műszakos munkarendbe, azonnali kezdéssel.

Elvárások:

  • igényes, szalonképes megjelenés
  • vendégekkel történő udvarias kommunikáció szükség esetén

Feladatok:

  • konyhai előkészítő műveletek a szakácsok irányítása alapján
  • fekete és fehér mosogatás
  • takarítás

Előny:

  • üzemi konyhán szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • étkezés biztosítása

Munkavégzés helye: Kecskemét, Ipari park

Érdeklődni/jelentkezni a 06 20 262 50 95 telefonszámon vagy fényképpel ellátott önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.