www.cvonline.hu

Konyhai húselőkészítő

  • A hirdetés 607 napja lejárt

Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő ebédszállító cége a Teletál Ételfutár

 konyhai húselőkészítő

munkatársakat keres

 Dunakeszin lévő üzemi konyhájába.

 Elsősorban gyakorlott kezű hentesek és szakácsok jelentkezését is várjuk, de szívesen vesszük pályakezdők jelentkezését is.

 Szakembereink minőségi, konyhakész hús alapanyagokból dolgoznak!

Feladatok:

  • elsősorban szeletelés: csirkemell, pulykamell, sertéskaraj (0,5 g pontosság)
  • csíkozás: marhahús, pulykamell, sertésmáj
  • kockázás: sertéshús, sertésmáj, szalonna

Elvárás:

  • szakirányú végzettség
  • gyors, pontos, önálló munkavégzés
  • fizikai alkalmasság, ápolt megjelenés
  • terhelhetőség

Előny:

  • szakirányú tapasztalat

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes jövedelem
  • stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:  Dunakeszi    (Budapesttől 10 km)

Jelentkezni lehet a 20/778-1576-os és a 20/778-1577-es telefonszámon, vagy az E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Link megjelenítése" target="_blank"> Link megjelenítése

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Heves
Borsod-Abaúj-Zemplén
Somogy
Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő