www.cvonline.hu

Konyhai előkészítő

Több éve sikeresen működő kávéház láncolatunk vegyes életkorú (30 - 45 év) dinamikus csapatának bővítésére új munkatársat keres

pozícióba.

Feladatok:

  • félkész nyersanyagok előkészítése, szeletelése
  • pizza elkészítése
  • élelmiszerek és egyéb áruk megfelelő ki- és berakodása

Előny, de nem feltétel:

  • munkatapasztalat

Szívesen fogadjuk pályakezdők és pályamódosítók jelentkezését is, a betanításban minden segítséget megadunk tapasztalt kollégáinkkal együtt.

Munkavégzés helye Biatorbágy
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest