www.cvonline.hu

Konyhai dolgozók

  • A hirdetés 459 napja lejárt

Közétkeztetéssel foglalkozó multinacionális cég budapesti (X. kerület) munkahelyére

konyhai dolgozókat

(fehér és fekete mosogatás, konyhai előkészítés)

keres egy műszakos munkarendbe, hétfőtől péntekig tartó munkavégzéssel, teljes munkaidőben (8 órás), azonnali belépéssel. Munkakezdés minden nap 06:00-tól.

Minimum két év hasonló munkakörben eltöltött gyakorlat feltétel.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
TESTAUTOMATION ENGINEER, ENGLISH SPEAKER (E-I15)

Tech People Hungary Kft.

Tech People is a European provider of technical...
Budapest

Folyamatellenőr

Work Force Kft.

Megbízható, precíz munkavégzés jellemzi? Szeret...
Békés, Békés

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet

Az Avis Budget Group a világ piacvezető autóköl...