www.cvonline.hu

Konyhai dolgozó

  • A hirdetés 726 napja lejárt

Közétkeztetéssel foglalkozó multinacionális cég budapesti (X. kerület) munkahelyére

konyhai dolgozókat

(fehér és fekete mosogatás, konyhai előkészítés)

keres egy műszakos munkarendbe, hétfőtől péntekig tartó munkavégzéssel, teljes munkaidőben, azonnali belépéssel.

Minimum két év hasonló munkakörben eltöltött gyakorlat feltétel.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi  címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Gépkezelő (br. 220-330 000 Ft/hó)

Human Centrum Kft.

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése...
Budapest

Service Desk Agent (English and Polish)

Trenkwalder Kft

Start your career at one of our up-growing part...
Budapest

HelpDesk operátor

Veszprémi partnerünk számára keresünk munkaváll...
Veszprém, Veszprém