www.cvonline.hu

Konyhai dolgozó

  • Az állásajánlat lejárt.

A 23. éve Magyarországon jelenlevő Sodexo Magyarország Kft. a szolgáltatási szektor meghatározó szereplője, piacvezető az intézményi étkeztetésben és dinamikus fejlődéssel bír az épületüzemeltetés területén.

Debrecenbe közétkeztetést ellátó konyhába keres azonnali kezdéssel kétműszakos folyamatos munkarendbe (hétfőtől-vasárnapig)

konyhai dolgozó

 munkatársakat

Feladatok:

  • konyhai feladatok ellátása
  • nyersanyagok előkészítése
  • mosogatás
  • takarítás

Elvárások:

  • megbízhatóság, pontosság, fizikai terhelhetőség
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • minimum 8. általános végzettség
  • büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • bejelentett teljes munkaidős foglalkoztatás
  • azonnali belépés
  • kiszámítható bérezés
  • cafetéria

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal az alábbi email címre várjuk.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen