www.cvonline.hu

Konyhai dolgozó - tálaló

  • A hirdetés 594 napja lejárt

Közétkeztetéssel foglalkozó multinacionális cég budapesti (X. kerület) munkahelyére

konyhai dolgozó-tálaló

pozícióban

keres egy műszakos munkarendbe, hétfőtől péntekig tartó munkavégzéssel, részmunkaidőben (4 órás), azonnali belépéssel.

Minimum két év hasonló munkakörben eltöltött gyakorlat feltétel.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves