www.cvonline.hu
Konyhagép-, Gázkészülék- és Hűtőgépszerelő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.02.25.
Hirdetés azonosító: 756845
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező ipari konyhatechnológiával foglalkozó megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörökre:

KONYHAGÉP-, GÁZKÉSZÜLÉK- ÉS HŰTŐGÉPSZERELŐ

Feladatok:

- Ipari konyhatechnológiai és hűtőberendezések javítása, karbantartása
- Gépek teljes körű üzembe helyezése, beállítása, szabályozása
- Műszaki szaktanácsadás, vevői kapcsolattartás
- Felmerülő műszaki problémák komplex megoldása

Munkavégzés helye: Budapest és környéke

Követelmények
- Szakirányú középfokú végzettség
- Hűtőgépszerelői vizsga és/vagy gázkészülék szerelői képesítés
- Erősáramú ismeretek
- Kiváló manuális szerelési képesség
- Önálló munkavégzés, magas terhelhetőség, mobilitás
- B kategóriás jogosítvány
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:
- AWI hegesztői képesítés
- Sütőipari, mosodai gépek szervizelésében szerzett tapasztalat
- Német és/vagy angol nyelvtudás