www.cvonline.hu

KONYHAFŐNÖK/CHÉF

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 813827

Az intézményi vendéglátási piacon működő szolgáltató partnercégünk munkatársat keres 1500 adagos üzemi konyha elindításához új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • a konyhai dolgozók munkájának összehangolása, motiváltságuk fenntartása, személyzeti létszám optimális kihasználása
  • státuszok, munkafolyamatok összekötése, folyamatos aktualizálása
  • személyzeti létszámgazdálkodásban aktív részvétel
  • gazdaságos működés fenntartása, riportolás a vezető felé
  • étlapírás irányítása
  • megújulási lehetőségek keresése az üzlet működésén és lehetőségein belül
Elvárások:
  • szakács végzettség
  • önkiszolgáló étteremben szerzett legalább 8 év szakmai gyakorlat (referenciával)
  • minimum 5 év vezetői tapasztalat
  • motiváltság, stressz tűrő képesség
  • együttműködő képesség, csapatszellem
  • gasztronómiai trendek, ételek ismerete
  • precizitás, megbízhatóság, pontosság
  • felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
Előny:
  • Éttermi software-ek ismerete
  • Á la carte étteremben szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezet ismerete
Amit kínálunk:
  • korrekt munkafeltételek
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése az intézményi vendéglátás területén
  • versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye:
  • Nyíregyháza
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A tárgymezőben kérjük feltüntetni: Konyhafőnök, Nyíregyháza