www.cvonline.hu

KONYHAFŐNÖK

  • A hirdetés 698 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatóként tartja számon.

Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba budapesti munkahelyre:

KONYHAFŐNÖK

Feladatok:

  • konyhai személyzet vezetése
  • a konyhai dolgozók munkájának összehangolása, motiváltságuk fenntartása
  • munkafolyamatok összehangolása, hatékonyság növelése
  • gazdaságos működés fenntartása
  • étlapszerkesztés, kalkulációk készítésében való részvétel
  • megújulási lehetőségek keresése
  • hatékonyan együttműködő csapat és kellemes munkahelyi légkör biztosítása

Elvárásaink:

  • szakirányú végzettség
  • min. 5 éves vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • HACCP szabályok betartása, dokumentálása
  • kreativitás, megbízhatóság, rugalmasság
  • jó teherbíró képesség
  • csapatszellem
  • vezetői ambíciók, önálló munkavégzés
  • jó alkalmazkodó képesség
  • feladat- és célorientált személyiség
  • kiemelkedő ügyfél/vendégközpontúság

Előny:

  • külföldön szerezett releváns munkatapasztalat
  • éttermi software-ek ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatokat és kihívásokkal teli munkakör
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A pozícióra olyan jelentkezőket várunk, akik szívesen látják el a fenti feladatokat, megfelelnek az elvárásoknak és vállalják a fenti feladatokkal járó felelősséget. Pályázni szakmai önéletrajz küldésével lehet az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő