www.cvonline.hu

Konyhafőnök

  • A hirdetés 918 napja lejárt

Konyhafőnök

Feladatok:

  • Konyhai személyzet vezetése
  • A konyhai dolgozók munkájának összehangolása, motiváltságuk fenntartása
  • Munkafolyamatok összehangolása, hatékonyság növelése
  • Gazdaságos működés fenntartása
  • Étlapszerkesztés, kalkulációk készítésében való részvétel
  • Megújulási lehetőségek keresése
  • Hatékonyan együttműködő csapat és kellemes munkahelyi légkör biztosítása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás, amit az állásinterjún tesztelünk
  • Min. 5 éves vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • HACCP szabályok betartása, dokumentálása
  • Kreativitás
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Jó teherbíró képesség
  • Csapatszellem
  • Vezetői ambíciók
  • Önálló munkavégzés
  • Jó alkalmazkodó képesség
  • Feladat- és célorientált személyiség
  • Kiemelkedő ügyfél/vendégközpontúság

Előny:

  • Külföldön szerezett releváns munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatokat és kihívásokkal teli munkakör
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol