www.cvonline.hu

Konyhafőnök

  • A hirdetés 946 napja lejárt

Tatai szálloda munkatársa keres az alábbi pozícióba:

Konyhafőnök

 Feladatok:

  • A szálloda éttermének étlapján szereplő valamennyi étel minőségi elkészítése, a HACCP illetve a törvényi szabályozások betartása mellett.
  • A konyha mindennapos zavartalan működéséhez szükséges alapanyagok megrendelése, a készlet napi szintű nyilvántartása, kalkulációk készítése.
  • Idény jellegű ajánlatok készítése, valamint az évszaknak megfelelően az étlap frissítése.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • A konyhai dolgozók munkájának felügyelete, illetve beosztásuk elkészítése.

Elvárás:

  • Több éves szakmai vezetői tapasztalat
  • Szakács végzettség, kiváló szakmai alapok
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Vezetői, irányítási készségek
  • Határozott fellépés, vendég centrikus, udvarias magatartás
  • Étteremben vagy szállodában szerzett szakmai munkatapasztalat ( min. 4-5 év)
  • Ápolt és igényes megjelenés
  • Terhelhetőség
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség

Kérjük fényképes magyar nyelvű önéletrajzát küldje az alábbi email címre, bérigény megjelölésével.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő