www.cvonline.hu

Konyhafőnök

  • A hirdetés 1156 napja lejárt

 Városi, 4*-os szálloda munkatársat keres a következő pozícióba

Konyhafőnök

Feladatok

  • a szálloda konyhai folyamatainak irányítása, ellenőrzése
  • a konyhai dolgozók munkájának összehangolása, fenntartása, személyzeti létszám optimális kihasználása, munkatársak képzése, tanulók oktatása
  • státuszok, munkafolyamatok összekötése, aktualizálása
  • gazdaságos működés fenntartása, riportok készítése
  • étlap összeállítás, kalkulációk készítése
  • megújulási lehetőségek keresése

Elvárások

  • mesterszakács végzettség
  • szállodában szerzett, minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • motiváltság, stressz tűrő képesség
  • együttműködő képesség, csapatszellem
  • gasztronómiai trendek ismerete, kreativitás
  • precizitás, megbízhatóság, pontosság
  • felelősségteljes és önálló munkavégzés és irányítás
  • jó kommunikációs készség

Előny

  • HostWare éttermi software ismerete
  • Német vagy angol idegen nyelv ismerete

Amit leendő munkáltatója kínál

  • korrekt munkafeltételek
  • biztos, kiszámítható jövedelem, egyéb béren kívüli juttatások
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése

Munkavégzés helye

Sopron

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő