www.cvonline.hu

Konyhafőnök

  • A hirdetés 239 napja lejárt

Konyhafőnököt

keresünk budai négycsillagos szállodába!

Tapasztalattal rendelkező, munkájára igényes konyhafőnököt keresünk szállodánkba!

Fő feladatok:

  • a vállalat értékesítési stratégiájához, partnerköréhez, valamint a mindenkori igényekhez jól igazodó, egyenletesen jó minőségű termékkínálat biztosítása az anyaggazdálkodás szempontjai, valamint a vonatkozó higiéniai előírások folyamatos betartása mellett
  • a vendéglátó termelőmunka közvetlen irányítása, megszervezése, ellenőrzése
  • hatékony munkaerőgazdálkodás
  • menüsorok, étlapok elkészítése, aktív részvétel a rendezvénykínálat kialakításában
  • árurendelés, készletgazdálkodás – beszállítók folyamatos versenyeztetése
  • rendezvények és a ’la carte vendégek színvonalas kiszolgálása
  • egyes rendezvények esetében személyes egyeztetés a megrendelővel, szakmai tanácsadás
  • felülvizsgálja, és folyamatosan karbantartja a recepttúra-állományt, előírja és folyamatosan ellenőrzi az ételkészítés technológiáját
  • naprakészen tájékozott a gasztronómia területét érintő kérdésekben

Elvárások:

  • legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • együttműködés a társterületek vezetőivel és dolgozóival
  • társalgási szintű angol nyelvtudás előny
  • megfelelő szervező- és problémamegoldó képesség

Amit ajánlunk:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • rugalmas munkaidőbeosztás
  • jól felszerelt konyha, modern konyhatechnológiai berendezésekkel
  • fiatalos csapat

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol