www.cvonline.hu

Konyhafőnök

  • A hirdetés 443 napja lejárt

Sodexo Magyarország Kft. a szolgáltatási szektor meghatározó szereplője, piacvezető az intézményi étkeztetésben és dinamikus fejlődéssel bír az épületüzemeltetés területén.

Multinacionális nagyvállalati partnerének munkahelyi éttermébe keres állandó műszakban (hétfőtől-péntekig)

konyhafőnök

munkatársakat.

Feladatok:

  • Konyhai feladatok ellátása, irányítása, szervezése
  • Szakácsok munkájának irányítása
  • Alapanyag/nyersanyag gazdálkodás
  • HACCP előírások betartása és betartatása
  • Az üzleti egység törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése
  • Hatékony, együttműködő csapat és kellemes munkahelyi légkör kialakítása, fenntartása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves konyhafőnöki tapasztalat
  • Nyílt vendéglátásban szerzett nagy konyhai-éttermi tapasztalat
  • Gazdálkodási szemlélet
  • Kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Angol vagy német nyelvismeret
  • Felsőfokú végzettség kereskedelmi/vendéglátói szakterületen

Amit nyújtunk:

  • stabil háttér, biztos munkahely, bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • korrekt bérezés
  • cafetéria

Fényképes szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő