www.cvonline.hu

Konyhafőnök

  • A hirdetés 328 napja lejárt

KONYHAFŐNÖK-öt keresünk budapesti látványkonyhába!

Feladatok:
- Konyhai előkészítő munkatársak irányítása (3-4 fő)
- Napi termelés legyártásának koordinálása
- Alapanyagok előkészítése (hámozás, aprítás, szeletelés)
- Rendelések összeírása
- Havi leltározási munka elvégzése, felügyelete
- Konyhafelkészítés nemzetközi auditra
- Interjúztatás, új kollégák tréningelése

Elvárások:
- Jó teherbírás, pörgős, csapatban dolgozni szerető személyiség
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előny:
- Szakács végzettség
- Vezetői tapasztalat

Munkaidő: H-V, heti 5 nap, 7:00-15:00

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület

Jelentkezni: Fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen, tárgy: konyhafőnök

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő