www.cvonline.hu

Konyhafőnök

  • A hirdetés 657 napja lejárt

Az erdőbényei Magita Hotel***

konyhafőnököt

keres hosszútávra

Feladatok:

  • a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
  • ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • étlaptervezés, menük összeállítása
  • kalkulációk készítése
  • meglévő készletek, készételek felmérése, nyersanyagok megrendelése
  • nyersanyag gazdálkodás
  • rendezvények lebonyolítása
  • segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása
  • adminisztráció munkavégzés
  • a rábízott üzleti egység gazdaságos üzemeltetése
  • az üzleti egység törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése
  • hatékony, együttműködő csapat és kellemes munkahelyi légkör kialakítása, fenntartása

Elvárások:

  •     szakirányú végzettség
  •     minimum 5 év szakmai tapasztalat
  •     minimum 1 év vezetői tapasztalat
  •     kiváló probléma megoldás, terhelhetőség, precizitás, megbízhatóság, rugalmasság
  •     jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  •     teljes munkaidős állás
  •     rugalmas munkavégzés
  •     útiköltség térítés
  •     szálláslehetőség

Munkavégzés helye:

Erdőbénye, Borsod-Abaúj-Zemplén Megye

Fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel e-mailen.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő