www.cvonline.hu

KONYHAFŐNÖK-ÜZLETVEZETŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 831845

Megbízónk, az intézményi vendéglátási piacon működő, országos hálózattal rendelkező szolgáltató cégcsoport, munkatársat keres a következő pozíció betöltésére:

Feladatok:
  • több műszakos üzemi konyha és étterem üzemeltetése, napi feladatainak szervezése, aktív részvétel a létszámgazdálkodásban
  • a konyhai dolgozók munkájának koordinálása, összehangolása, motiváltságuk fenntartása, személyzeti létszám optimális kihasználása,
  • státuszok, munkafolyamatok összekötése, folyamatos aktualizálása
  • gazdaságos működés fenntartása, riportok készítése a vezető felé
  • az étterem működtetésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése (előkönyvelés, vételezés, bizonylatozás, stb.)
  • kapcsolattartás a vendégekkel és a megrendelő képviselőivel
  • étlapszerkesztés, étlapírásban, kalkulációk készítésében való részvétel
  • megújulási lehetőségek keresése az üzlet működésén és lehetőségein belül
Elvárások:
  • szakács végzettség
  • önkiszolgáló étteremben, szállodában szerzett min. 5 év szakmai gyakorlat (referenciával)
  • minimum 5 év üzletvezetői tapasztalat
  • motiváltság, stressztűrő képesség
  • együttműködő képesség, csapatszellem
  • gasztronómiai trendek, ételek ismerete
  • precizitás, megbízhatóság, pontosság
  • felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
Előny:
  • éttermi software-ek (Hostware, GP-soft) ismerete
  • szállodában vagy multinacionális környezetben szerzett vezetői tapasztalat
Amit kínálunk:
  • korrekt munkafeltételek
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése az üzemi vendéglátás területén
  • versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye:
  • Veszprém
Kapcsolat:
A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot a E-mail cím megjelenítése címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését és a helységnevet: Konyhafőnök, Veszprém.