www.cvonline.hu

Konyhafőnök-üzletvezető

  • A hirdetés 315 napja lejárt

Boutique Hotel Budapest****
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:

  • Receptek, menük összeállítása és kifejlesztése, élelmiszer- és munkaerő-költségek becslése, élelmiszerkészletek rendelése
  • Az ételek minőségének figyelése az elkészítés és feltálalás minden fázisában
  • Az ételek készítésével kapcsolatos kérdések megvitatása a konyhai és felszolgáló dolgozókkal
  • A készletek, berendezések és munkaterületek felügyelete, hogy azok megfeleljenek az elfogadott szabványoknak, előírásoknak
  • Az ételek felszolgálási módjának meghatározása és dekoratív módon történő bemutatása
  • A szakácsok és más dolgozók eligazítása az ételek készítésével, főzésével, körítésével és felszolgálásával kapcsolatban
  • Szakácsok, konyhai kisegítő- és felszolgáló dolgozók munkájának irányítása és koordinálása
  • A dolgozók munkabeosztásának kialakítása, felszolgáló- és konyhai személyzet betanítása és felügyelete
  • Részvétel az éttermi dolgozók felvételében, a teljesítményük figyelemmel kisérése
  • Higiéniai és élelmiszer-biztonsági szabályok, és előírások ismerete és betartása
  • Az éttermi vendéglátásban alkalmazott jogszabályok, előírások, és törvények ismerete és betartása.
  • Készletszintek és pénzügyi tranzakciók nyilvántartása
  • Étkezési, konyhai és ételtárolási eszközök biztosítása az egészségügyi szabályoknak megfelelően
  • Foglalkozás-egészségügyi és biztonsági szabályok betartatása

Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Szállodai vendéglátásban szerzett gyakorlat
  • Határozott fellépés
  • Hostware vendéglátás és áruforgalom ismerete

Amit kínálunk:

  • Négycsillagos szállodai környezet
  • Nem szezonális, állandó munka

Munkavégzés helye: Budapest

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével várjuk a lenti e-mail címre. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a „Szakács” megnevezést, illetve a saját nevét.

A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő