www.cvonline.hu

KONYHAFŐNÖK/ CHÉF

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 865998

Az intézményi vendéglátási piacon működő, országos hálózattal rendelkező szolgáltató cégcsoport munkatársat keres a következő pozícióba:

Feladatok:
  • a konyhai dolgozók munkájának összehangolása, motiváltságuk fenntartása, személyzeti létszám optimális kihasználása,
  • státuszok, munkafolyamatok összekötése, folyamatos aktualizálása
  • gazdaságos működés fenntartása, riportok készítése a vezető felé
  • kapcsolattartás a vendégekkel
  • étlapszerkesztés, étlapírásban, kalkulációk készítésében való részvétel
  • megújulási lehetőségek keresése az üzlet működésén és lehetőségein belül
Elvárások:
  • szakács végzettség
  • önkiszolgáló étteremben, szállodában szerzett minimum 5 év szakmai gyakorlat (referenciával)
  • legalább 5 év vezetői tapasztalat
  • motiváltság, stressz tűrő képesség
  • együttműködő képesség, csapatszellem
  • gasztronómiai trendek, ételek ismerete
  • precizitás, megbízhatóság, pontosság
  • felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
Előny:
  • éttermi software-ek (Hostware, GP-soft) ismerete
  • szállodában szerzett vezetői tapasztalat
Amit kínálunk:
  • korrekt munkafeltételek
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése az üzemi vendéglátás területén
  • versenyképes jövedelem
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Országos
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
A tárgymezőben kérjük feltüntetni: Konyhafőnök, Országos

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió