www.cvonline.hu

KONYHAFŐNÖK/ CHÉF

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 822551

Az intézményi vendéglátási piacon működő országos hálózattal rendelkező szolgáltató cégcsoport munkatársat keres a következő pozícióba

Feladatok:
  • a konyhai dolgozók munkájának összehangolása, motiváltságuk fenntartása, személyzeti létszám optimális kihasználása,
  • státuszok, munkafolyamatok összekötése, folyamatos aktualizálása
  • gazdaságos működés fenntartása, riportok készítése a vezető felé
  • kapcsolattartás a vendégekkel
  • étlapszerkesztés, étlapírásban, kalkulációk készítésében való részvétel
  • megújulási lehetőségek keresése az üzlet működésén és lehetőségein belül
Elvárások:
  • szakács végzettség
  • önkiszolgáló étteremben, szállodában szerzett min. 5 év szakmai gyakorlat (referenciával)
  • minimum 5 év vezetői tapasztalat
  • motiváltság, stressz tűrő képesség
  • együttműködő képesség, csapatszellem
  • gasztronómiai trendek, ételek ismerete
  • precizitás, megbízhatóság, pontosság
  • felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
Előny:
  • éttermi software-ek (Hostware,GP-soft) ismerete
  • szállodában szerzett vezetői tapasztalat
Amit kínálunk:
  • korrekt munkafeltételek
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése az üzemi vendéglátás területén
  • versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye:
  • Kecskemét
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
A tárgymezőben kérjük feltüntetni: Konyhafőnök, Kecskemét