www.cvonline.hu

KONYHAFŐNÖK/ CHÉF

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 784890

Az intézményi vendéglátási piacon működő országos hálózattal rendelkező szolgáltató cégcsoport munkatársat keres a következő pozícióba:

Feladatok:
  • a konyhai dolgozók munkájának összehangolása, motiváltságuk fenntartása, személyzeti létszám optimális kihasználása;
  • a kiszállítás, és a fiókegységek termelési munkájának irányítása, szervezése;
  • rendezvények kivitelezésében való közreműködés;
  • gazdaságos működés fenntartása;
  • részvétel az ételek napi elkészítésében;
  • kapcsolattartás a vendégekkel;
  • étlapszerkesztés, étlapírásban, kalkulációk készítésében való részvétel;
  • megújulási lehetőségek keresése az üzlet működésén és lehetőségein belül.
Elvárások:
  • szakács végzettség;
  • önkiszolgáló étteremben, szállodában szerzett min. 5 év szakmai gyakorlat (referenciával);
  • minimum 5 év vezetői tapasztalat;
  • motiváltság, stressztűrő képesség;
  • együttműködő képesség, csapatszellem;
  • gasztronómiai trendek, ételek ismerete;
  • precizitás, megbízhatóság, pontosság;
  • felelősségteljes és önálló munkavégzés;
  • jó kommunikációs készség.
Előny:
  • éttermi software-ek (Hostware) ismerete;
  • szállodában szerzett vezetői tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • korrekt munkafeltételek;
  • kihívás, és szakmai tapasztalat szerzése az üzemi vendéglátás területén;
  • versenyképes jövedelem.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A tárgymezőben kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését: Konyhafőnök, Budapest

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió