www.cvonline.hu

KONYHAFŐNÖK / CHÉF

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 736232

Az intézményi vendéglátási piacon működő, országos hálózattal rendelkező szolgáltató partnercégünk munkatársat keres a következő pozícióba:

Feladatok:
  • a konyhai dolgozók munkájának összehangolása, motiváltságuk fenntartása, személyzeti létszám optimális kihasználása,
  • a kiszállítás, és a fiókegységek termelési munkájának irányítása, szervezése,
  • rendezvények kivitelezésében való közreműködés
  • gazdaságos működés fenntartása
  • részvétel az ételek napi elkészítésében
  • kapcsolattartás a vendégekkel
  • étlapszerkesztés, étlapírásban, kalkulációk készítésében való részvétel
  • megújulási lehetőségek keresése az üzlet működésén és lehetőségein belül
Elvárások:
  • szakács végzettség,
  • önkiszolgáló étteremben, szállodában szerzett min. 5 év szakmai gyakorlat (referenciával),
  • minimum 5 év vezetői tapasztalat,
  • motiváltság, stressz tűrő képesség,
  • együttműködő képesség, csapatszellem,
  • gasztronómiai trendek, ételek ismerete,
  • precizitás, megbízhatóság, pontosság,
  • felelősségteljes és önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség.
Előny:
  • éttermi software-ek (Hostware) ismerete,
  • szállodában szerzett vezetői tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • korrekt munkafeltételek
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése az intézményi vendéglátás területén
  • versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
A tárgymezőben kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (Konyhafőnök, Budapest).

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió