www.cvonline.hu

KONYHAFŐNÖK / CHÉF

  • A hirdetés 359 napja lejárt

A Debreceni Egyetem catering szolgáltatója,
a Debreceni Campus Nonprofit Közhasznú Kft. által működtetett
Nagyerdei Étterem,

munkatársat keres, azonnali munkakezdéssel,

pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • a konyha önálló, teljes körű működtetése
  • napi menü, a’la carte ételek, esküvők és rendezvények menüsorainak elkészítési folyamatainak tervezése, felügyelete, ellenőrzése
  • rendezvények kivitelezésében való közreműködés
  • az étteremben és külső helyszíneken a tálalás koordinálása
  • élelmiszerbiztonsági előírások betartása és betartatása a dolgozókkal
  • a konyhai dolgozók munkájának összehangolása, motiváltságuk fenntartása, személyzeti létszám optimális kihasználása,
  • gazdaságos működés fenntartása
  • étlapszerkesztés, étlapírás, kalkulációk, menüajánlatok készítésében való részvétel
  • megújulási lehetőségek keresése az üzlet működésén és lehetőségein belül

Elvárások:

  • szakács végzettség
  • konyhán szerzett min. 5-10 év szakmai gyakorlat (referenciával)
  • minimum 2 év konyhafőnöki tapasztalat
  • gasztronómiai trendek, ételek ismerete
  • motiváltság
  • stressz tűrő és teherbíró képesség
  • együttműködő képesség, csapatszellem
  • precizitás, megbízhatóság, pontosság, magabiztos vezetői készségek
  • felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • komplex gondolkodásmód
  • kiemelkedő szervezőkészség és kreativitás
  • vendég orientált hozzáállás
  • támogatói vezetői stílus

Előny:

  • komplex konyhán / catering cégnél szerzett konyhafőnöki tapasztalat
  • mesterszakács diploma
  • angol nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • 20 éve folyamatosan működő cégben korrekt munkafeltételek
  • kiemelt, versenyképes jövedelem
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése a vendéglátás minden területén

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Debrecen
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő