www.cvonline.hu

Konyhafőnök – Séf

  • A hirdetés 689 napja lejárt

A Malomkert Sörház munkájára igényes, vezetői ambíciókkal rendelkező főszakácsot keres.

Feladatok:

  • konyhai személyzet munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • HACCP követelmények betartatása, folyamatos tisztaság megkövetelése
  • árukészletek felülvizsgálata, árurendelés leadása a beszerzés felé
  • évszakonként étlap összeállítása a szükséges kalkulációk megadásával
  • elkészített ételek minőségi ellenőrzése
  • ételek szakszerű elkészítése, tálalása, díszítése

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú, nem szezonális munka Veszprém egyik legismertebb vendéglátó egységében
  • egészségpénztári hozzájárulás
  • munkahelyi étkezés
  • munkaruha
  • modern munkakörnyezet, családias hangulat

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség
  • legalább 1 év vezetői tapasztalat

Jelentkezést fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várunk.

Helyek Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő