www.cvonline.hu

Konyha-és bútor értékesítő / tervező

  • A hirdetés 580 napja lejárt

Európa vezető bútoráruháza a Möbelix, vonzó munka -és előrelépési lehetőségeket kínál egy sikeres és gyorsan növekvő vállalkozásban.

Budapest III. kerületi áruházunkba keresünk munkatársat, a következő területre:

Várjuk fényképes jelentkezését, ha az alábbi feltételeknek megfelel:

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlat
  • Motiválja a teljesítményarányos bérezés
  • Rendelkezik szakirányú tapasztalattal bútor és konyhatervezési területen
  • Teljesítmény, minőségorientált és vevőközpontú gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Együttműködő készség, rugalmasság, pozitív hozzáállás

Előny:

  • Lakberendezői végzettség
  • Tervezőprogramok felhasználó szintű ismerete ( Carat / Auto Cad / Kitchen drow)

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Kiváló kereseti lehetőség

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre. ( A tárgyban: Budapest III. kerület-konyhatervező megjelölést kérünk.)

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő