www.cvonline.hu

Konyha-és bútor értékesítő / tervező

  • A hirdetés 537 napja lejárt

   Európa vezető bútoráruháza a Möbelix, vonzó munka -és előrelépési lehetőségeket kínál egy sikeres és gyorsan növekvő vállalkozásban.
Budapesti (XI. kerületi) áruházunkba keresünk munkatársat, a következő területre:

Várjuk fényképes jelentkezését, ha az alábbi feltételeknek/paramétereknek megfelel:

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlattal bír
  • Motiválja a teljesítményarányos bérezés (jutalékos rendszer)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Együttműködő készség, rugalmasság, pozitív hozzáállás jellemzi
  • Teljesítmény, minőségorientált és vevőközpontú gondolkodással végzi munkáját

Előny:

  • Kereskedelmi és szakirányú tapasztalat a bútor és konyhatervezés területén
  • Tervezőprogramok felhasználó szintű ismerete ( Carat / Auto Cad / Kitchen draw)
  • Lakberendezői tapasztalat és végzettség

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Kiváló kereseti lehetőség

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével e-mailen az alábbi email címre (A tárgyban: IX. kerület-konyhatervező megjelölést kérünk.)

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő