www.cvonline.hu

KONTROLLINGMENEDZSER

  • A hirdetés 867 napja lejárt

Kecskeméti székhelyű vállalkozás

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Kontrolling kimutatások összeállítása, részvétel a havi és az éves zárásban
  • Havi szintű jelentések, elemzések készítése
  • Terv/tény és előrejelzési adatok elemzése
  • Kontrolling rendszer fejlesztése
  • Management és társosztályak munkájának támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú számviteli, vagy közgazdasági végzettség
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek, különös tekintettel az Excel használatra, táblázatkezelésre.
  • Logikus, adatbázis szemléletű és elemző gondolkodásmód
  • Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség

Előny:

  • Kontrolling területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Adatbázis-kezelés ismerete

Amit ajánlunk:

  • Szakmai kihívás
  • Fiatalos csapat munkájában való részvétel
  • Stabil vállalati háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Szakmájuk iránt elhivatott pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el részletes szakmai önéletrajzát, motivációs levelét a bérigény feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő