www.cvonline.hu

KONTROLLING VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 859782

Link megjelenítéseimages/editor/1351074397.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk világszerte ismert globális konszern magyarországi vállalata, amely gyárában a legmodernebb technológiákat alkalmazza, több ezer főt foglalkoztat és vezető márkájú tartós fogyasztási cikkeket gyárt. Számára vezető munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A vállalat pénzügyi, eredményességi és vagyoni helyzetének nyomon követése
  • Havi, negyedéves, éves előrejelzések készítése
  • Terv/tény eltérések elemzése, részvétel a zárásokban
  • Időszaki jelentések, elemzések készítése, részvétel a könyvvizsgálatokban
  • Ad hoc elemzések
  • Aktív közreműködés a vállalat gazdasági teljesítményének folyamatos fejlesztésében
  • Projektek, beruházások kontrollingja, megtérülés-számítások, termékkalkulációk készítése, a beruházásokkal kapcsolatos döntések támogatása
  • A könyvelési rendszer felügyelete, felelősség a magyar jogszabályoknak való megfelelésért
  • A kontrolling rendszer működtetése, továbbfejlesztése
  • A kontrolling csapat (6 kontroller) vezetése, munkatársak támogatása

ELVÁRÁSOK

  • Egyetemi vagy főiskolai szintű közgazdasági diploma
  • Számviteli folyamatok ismerete
  • Angolnyelv tudás
  • Nemzetközi számviteli szabályok és a nemzetközi jelentések rendszerének ismerete
  • MS-Office, SAP készség szintű ismerete
  • Gyors, logikus, analitikus gondolkodás, jó prezentációs készség
  • Kontrolling területén szerzett tapasztalat, ideálisan multinacionális gyártóvállalatnál

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Szakmai fejlődési és karrier lehetőség egy piacvezető multinacionális vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem, jelentős alapbéren felüli juttatások (rendszeres teljesítményprémium, cafeteria, cégautó)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Kelet-Pest megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KONTROLLING VEZETŐ, Kelet-Pest megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése