www.cvonline.hu

KONTROLLING VEZETŐ

  • A hirdetés 1187 napja lejárt

FELHÍVÁS
A MÁV Ingatlankezelő Kft.
felvételt hirdet

munkakör betöltésére

A MÁV Ingatlankezelő Kft. fő tevékenységi köre;

A MÁV Zrt. tulajdonában lévő ingatlanok kezelése, felügyelete, üzemeltetése, karbantartása. A felmerülő műszaki hibák elhárítása és az ütemezett tervben előírt karbantartási tevékenység elvégzése, lebonyolítása, valamint közmű-üzemeltetés, ingatlanüzemeltetéshez kapcsolódó hőszolgáltatás és külső területek gondozása.

Feladatok:

  • a Társaság üzleti tervezési módszerének és eljárásrendjének kialakítása és fejlesztése;
  • a gazdasági folyamatok nyomon követése, ellenőrzése, az eltérések elemzése alapján javaslatok és intézkedési tervek kialakítása;
  • a kontrolling tevékenység ellátásához szükséges szabályzatok kialakítása és a szabályok szerinti működés felügyelete;
  • a Társaság középtávú és éves tervének előkészítése;
  • a Társasági üzleti terv, időszaki beszámolók, éven belüli várható számítások, előrejelzések készítése;
  • a Társaság vezetői beszámolási rendszerének kialakítása és működtetése;
  • folyamatos kapcsolattartás a MÁV Zrt. kontrolling szervezetével;
  • a Regionális Központok teljesítményének mérése, értékelése, a működés hatékonyságának javítására vonatkozó javaslatok kidolgozása.

A munkakör betöltésnek feltételei:

  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • minimum 5 éves szakmai tapasztalat,
  • vezetői gyakorlat,
  • a számítógépes programok kiemelkedő szintű használata,
  • fejlett elemző készség,
  • minőség- és folyamatorientált rendszerszemlélet,
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt,
  • konstruktív problémamegoldó képesség,
  • nagyvállalati tapasztalat.

A munkavégzés helye: 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 54-60.

A jelentkezéseket fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk. Kérjük, a jelentkezésre megküldött e-mail tárgy mezőjében tüntessék fel a pozíció megnevezését: kontrolling vezető.

A beérkezési határidő: 2014. március 25.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő