www.cvonline.hu

Kontrolling vezető (Tsz-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 978120
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

A Get Work Trend Kft. multinacionális partnercége megbízásából az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

Kontrolling vezető

(Tsz-6-M)

Feladatok:

  • irányítja és koordinálja az üzleti folyamatokat, úgy hogy a pénzügyi és számviteli információk hatályos jogszabályoknak megfeleljenek.
  • tervezi, szervezi, irányítja és ellenőrzi a beszámolókat a telephelyi –és a csoport vezetés számára.
  • nyomon követi a működés teljesítményét és hatékonyságát, értékelő lapokat fejleszt azért, hogy a teljesítmény javítása érdekében intézkedéseket javasoljon.
  • vezeti a különböző üzleti folyamatokon alapuló ERP rendszer kiépítését.
  • gazdaság tudatos gondolkodású, célokat javasol a vezetésnek és ellenőrzi a célok megvalósulását.
  • menedzseli a vezetés információs rendszert.
  • menedzseli a likviditást, pénzáramlást és a mozgó tőkét.

Elvárások:

  • pénzügyi/számviteli egyetemi diploma
  • folyékony angol nyelvtudás
  • 3-5 év számviteli tapasztalat
  • pénzügyi és üzleti tapasztalat
  • vezetői tapasztalat
  • ERP ismeret
  • regisztrált mérlegképes könyvelő (előny)

Munkavégzés helye:

Szolnok vonzáskörzete

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet, magyar és az elvárásoknál megjelölt idegen nyelvű, fényképes önéletrajzzal.

Munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya