Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

 KONTROLLING VEZETŐ/ SENIOR KONTROLLER

 (HF 11-7437)

pozícióba.

 Feladatok

  • A kontrolling team munkájának irányítása,
  • A pénzügyi budget és forecast folyamatokban való részvétel,
  • A sztenderdeknek megfelelő pénzügyi működés biztosítása, a pénzügyi folyamatok kialakítása és ellenőrzése,
  • Részvétel a gyár pénzforgalmi kontrolljában és menedzsmentjében,
  • A gyár költségvetésének ellenőrzése, a tervezett és aktuális eredmények közötti eltérések azonosítása és elemzése,
  • A pénzügyi igazgató helyettesítése.

Elvárások

  • Pénzügyi vagy közgazdasági végzettség,
  • Gyártó cégnél szerzett kontrolling tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, kiemelkedő jövedelem,
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Budapest Kelet-pesti része VAGY Jász-Nagykun-Szolnok és Heves megye határa,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a
„HF 10-7353 "-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése