www.cvonline.hu

Kontrolling, számvitel, pénzügyi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 862277
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Most az egyik nemzetközi könyvelői és jogi tanácsokkal foglalkozó partnercégünkhöz keresünk gyakornokot pénzügyi területre.

Feladatok:

  • gyakornoki feladatok ellátása
  • pénzügyi osztály támogatása

Elvárások:

  • pénzügyi/számviteli/gazdálkodási szakirányon tanulmány,
  • erős középfokú angol nyelvtudás
  • legalább heti három nap vállalása (rugalmasan elosztható),
  • minimum 1  befejezett év
  • magabiztosan Windows- (Word-, Excel-) program ismeret,
  • kontrolling és számvitel iránti érdeklődés,
  • hatékony, felelősségteljes és precíz munkavégzés,
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség

Munkaidő: heti 3 nap vállalása

Előnyt jelent:

  • Francia vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Bruttó 700 Ft / óra
  • Nemzetközi munka környezet
  • Tapasztalat szerzési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!