www.cvonline.hu

Kontrolling Szakértő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 850853

Magyar tulajdonú, budapesti központtal működő megbízónk, a hazai energiapiac meghatározó szereplője, új munkatársat keres a következő, stratégiai fontosságú pozícióba:

Feladatok:
  • Gazdasági Igazgató iránymutatása mellett, 7 fős gazdasági csoport tagjaként a kontrolling feladatok teljes körű ellátása:
  • Tervezési feladatok-komplett éves üzleti terv összeállítása;
  • Részvétel az éves beszámoló elkészítésében; a könyvvizsgálat előkészítésében;
  • Beszámolók készítése a társaság vezetése, és a tulajdonosok számára;
  • Főkönyvi kimutatások, terv-tény eltérések elemzése;
  • A pénzügyi tervezési és kontrolling rendszer fejlesztése és karbantartása;
  • Közreműködés a havi pénzügyi zárás elkészítésében, az időszaki beszámolók ellenőrzésében; rendszeres könyvelési feladások adása;
  • MEKH és KSH felé adatszolgáltatás;
  • Eseti és rendszeres gazdasági adatszolgáltatások az anyavállalat felé.
Elvárások:
  • pénzügyi, számviteli területen szerzett diploma;
  • minimum 5 éves kontroller/elemző munkakörben szerzett komplex tapasztalat-tervezéstől a beszámoló készítésig;
  • megbízható számviteli ismeretek;
  • Az MS Excel, MS Word és az MS PowerPoint magabiztos és magas szintű használata;
  • aktív, legalább középfokú, szakmai szókinccsel bővített angol nyelvtudás;
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent (Navision);
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • határozott fellépés, önálló munkavégzés, projektvezetési készségek.
Amit kínálunk:
  • Amit Megbízónk kínál:
  • versenyképes kompenzációs csomag,
  • összetett, kihívást jelentő, fejlődést kínáló szakmai feladatok-rálátás és ráhatás a vállalat folyamataira, működésére;
  • stabil szervezeti háttér, hosszú távú lehetőség.
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • támogatjuk a teljes kiválasztási folyamat alatt,
  • piaci ismereteinkre támaszkodva segítünk rátalálni a kompetenciáinak megfelelő karrierlehetőségre.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben a karrierlehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.