www.cvonline.hu

Kontrolling szakértő

  • A hirdetés 350 napja lejárt

A MÁV Zrt. leányvállalata,

a vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással valamint gép- és alkatrészgyártással

foglalkozó MÁV FKG Kft.

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • közreműködés a társasági szintű gazdasági tervezésben;
  • a társaság tevékenységével összefüggő kontrolling szakértői feladatok ellátása;
  • a beszámolók, gyorsjelentések készítése;
  • belső teljesítményértékelési feladatokban való közreműködés.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • állami szakirányú felsőfokú végzettség;
  • MS Office, kiemelten az Excel felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • ERP vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • mérlegképes könyvelői végzettség;
  • 1 év szakmai tapasztalat

Juttatások:

  • alapbéren felül Cafeteria, valamint vasúti utazási menetkedvezményi igazolvány

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2016. július 15.

Jelentkezés: az alábbi e-mail címen, magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél, valamint a végzettségek, képzettségek másolatainak megküldésével, jövedelemigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő