www.cvonline.hu

Kontrolling szakértő III.

  • A hirdetés 159 napja lejárt

MÁV Zrt.

kontrolling szakértő III.

Helység Budapest
Terület Kontrolling igazgatóság, Csoport és központi kontrolling
Foglalkoztatás formája
határozatlan
Munkaidő teljes

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a MÁV Zrt. társasági és csoportszintű üzleti és operatív terveinek kialakításának koordinálása a stratégiai célok teljesülése érdekében
  • havi, negyedéves, éves jelentések, beszámolók összeállítása
  • ad-hoc adatszolgáltatások, döntés előkészítő anyagok összeállítása
  • az egyes tevékenységek elő- és utókalkulációjának kialakítása
  • tervezési, beszámolási rendszer működtetésének koordinációja
  • a szakterületre vonatkozó szabályzatok, utasítások elkészítésében történő közreműködés

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség - diploma
  • számviteli, pénzügyi, kontrolling, statisztika, elemzési ismeretek
  • minimum öt év kontrolling területen szerzett szakmai gyakorlat
  • magas szintű MS Office felhasználói ismeret

Elvárt képességek, kompetenciák

  • csoport munkára való alkalmasság
  • önálló munkavégzés
  • üzleti szemléletű gondolkodásmód
  • precíz munkavégzés
  • problémamegoldó készség
  • koordinációs  készség
  • analitikus gondolkodás
  • proaktivitás
  • magas szintű stressztűrő képesség

Előnyt jelent

  • SAP és/vagy Cognos felhasználói ismeret
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • béren kívüli juttatások
  • utazási kedvezmény
  • stabil, kiszámítható jövőkép,
  • jó hangulatú csapat
  • kulturált munkakörülmények

További információ
Munkavégzés helye: Budapest

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő